O KANCELÁŘI

Císař, Češka, Smutný je jednou z největších a nejstarších advokátních kanceláří v České republice. Právní služby u nás poskytuje tým více než 50 právníků. Za 30 let svého působení jsme si vybudovali pozici stabilní advokátní kanceláře, která patří k důležitým hráčům české advokacie.

0
ODBORNÍKŮ
0
LET PŮSOBENÍ
0
PRÁVNÍCH TÝMŮ
0
ODBORNÍKŮ
0
LET PŮSOBENÍ
0
PRÁVNÍCH TÝMŮ

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Přestože jsme dnes jedna z největších kanceláří v České republice, uchovali jsme si atmosféru místa, kde se všichni navzájem známe a pracujeme v přátelském prostředí. Vždy si vycházíme vstříc. Díky individuálnímu přístupu ke všem členům naší kanceláře a atraktivní náplni práce spolupracujeme s většinou našich kolegů spokojeně řadu let. Dlouhodobá spolupráce a důvěra jsou hodnoty, které nás pojí i s našimi klienty. Případy, které nám svěřují, jsou proto obvykle zcela unikátní a nezřídka kdy mají významný dopad nejen na ekonomiku klienta, ale celého národního hospodářství či českou společnost jako takovou.

SPOLEČNĚ NEJEN PRACUJEME

Chceme, aby se u nás zaměstnanci cítili spokojeně. Pracovní doba u nás proto není na rozdíl od mnoha jiných kanceláří likvidační. Několikrát ročně pořádáme společné akce pro všechny členy kanceláře, jako jsou krásný vánoční večírek, letní Garden party nebo prohlídky netradičních míst, jako je pivovar. Alespoň jednou za rok spolu pak vyráží jednotlivé týmy na víkend na hory, na sjezd divokých českých řek nebo na jakýkoliv jiný společný výlet, který si sami vyberou.

ROZVOJ ODBORNOSTI

Všichni zakládající společníci kanceláře působili či stále působí v akademické sféře. V DNA kanceláře je tato zkušenost hluboce zakořeněná, a proto je pro nás rozvoj odbornosti našich lidí prioritou, neboť znamená i rozvoj kanceláře jako takové. Tento model je u nás dlouhodobě úspěšný a snažíme se, aby se co nejvíce šikovných právníků stalo součástí našeho úspěšného příběhu.

UMĚNÍ A KULTURA

Významné místo v našich nepracovních aktivitách zaujímá také kultura, k jejíž podpoře jsme dokonce založili nadační fond Bohemian Heritage Fund. Ten se mimo jiné zabývá podporou projektů, jako je sbírka na stavbu nových varhan do svatovítské katedrály, koncertů České filharmonie či představení Národního divadla.

TOP ZAMĚSTNAVATEL ROKU 2023

Naše kancelář patří mezi TOP Zaměstnavatele roku 2023! Podle prestižní ankety, jejíž výsledky vychází z průzkumu mezi téměř 12 000 vysokoškoláky, jsme se umístili jako čtvrtá nejžádanější advokátní kancelář na tuzemském trhu. Výsledku si velmi vážíme, protože studenti právních oborů tvoří páteř naší kanceláře a dlouhodobě se snažíme o jejich rozvoj a kariérní růst. Pokud se k nám chcete přidat i vy, navštivte web kariera.akccs.cz.

POSLAT ŽIVOTOPIS

Chcete s námi potkat? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis a dejte nám vědět o jakou pozici máte zájem.