FILIP BOUŠA

Právní asistent

„To, co dělám, mě musí bavit, naplňovat, posouvat dál a hlavně – musí mně to jako celek dávat smysl. A v mém případě je to právo.“

Když se Filip před lety rozhodoval, jakým směrem se vydat, věděl, že dalších 50 let chce každé ráno vstávat kvůli něčemu, co ho baví. Dnes, kdy studuje Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a pracuje pro naší advokátní kancelář, už ví, že se rozhodl dobře.

“To, co dělám, mě musí bavit, naplňovat, posouvat dál a hlavně – musí mně to jako celek dávat smysl. A v mém případě je to právo.”

Filip také dříve studoval na vysoké škole ŠKODA AUTO, obor podniková ekonomika. Během studia byl půl roku v Norsku na Norwegian University of Science and Technology.

“Tento pobyt pro mě byl jeden z momentů, který mě v životě zatím nejvíce posunul, a to hlavně po osobností stránce.”

Filip se v naší kanceláři věnuje zejména bankovnímu sektoru a spolupracuje na projektech, které se týkají významných bankovních domů v Česku. Vedle toho se zabývá i právem Evropské unie a také standardní právní agendou, což Filipa posouvá dál nejen v jeho praxi, ale i studiu.

“V rámci těchto projektů se podílím na jejich tvorbě od samého začátku, a přes všechny překážky vidím, jak se projekt rodí a posouvá dopředu, což je na konci dne vždy úžasný pohled.”

POSLAT ŽIVOTOPIS

Chcete s námi potkat? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis a dejte nám vědět o jakou pozici máte zájem.